Firma

Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne INTRASPED, to nowoczesna firma z wieloletnią tradycją. Swoją działalność w zakresie przewozów rozpoczęliśmy w 1991r. i od tego momentu sukcesywnie i konsekwentnie rozwijamy naszą ofertę. Zakres naszych usług spedycyjno-przewozowych obejmuje organizację i przewóz towarów masowych oraz drobnicowych na terenie całej Europy, ze szczególnym uwzględnieniem Włoch (w tym Sycylia i Sardynia), Austrii, Czech i Niemiec, Danii, Belgii, Holandii . Zapewniamy ubezpieczenie towaru w przewozie do wysokości 300.000 USD.
   INTRASPED to firma prywatna. Z dniem 1 października 2013r. nastąpiło jej przekształcenie w spółkę działającą pod nazwą Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne INTRASPED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Zmianie uległ adres siedziby przedsiębiorstwa, które od tej chwili znajduje się w Solcu Kujawskim oraz dane rejestrowe. Spółka została zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000478315. Wraz z przekształceniem zachowana zostaje pełna ciągłość dotychczas prowadzonej działalności gospodarczej.
   Filarami aktywnego funkcjonowania firmy INTRASPED są: kompetentna kadra z wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesny tabor wysokiej jakości. Nasz dynamizm, przedsiębiorczość i efektywność w działaniu przyczyniły się do pozyskania zaufania klientów w kraju i za granicą. Polecamy się!!